VYZVEDNUTÍ VOUCHERU

JAK VYUŽÍT

VOUCHER?

Máte to ale štěstí! Právě držíte v ruce jeden z našich speciálních voucherů na naše služby. Na této stránce se dozvíte, jak Voucher správně uplatnit, abyste si již brzy mohli užívat svůj nový styl! Ať už si zvolíte jakýkoliv postup, vyzvednutí voucheru je jednoduché jako facka! Zde je to o Vás! Již se těšíme na Vaši návštěvu a zaručujeme Vám dokonalý a profesionální zážitek. Váš BarberGeorge.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás přes email: info@barbergeorge.cz, nebo telefonicky:

+420 777 407 979

OSOBNĚ

Máte to k nám kousek? Vemte sebou Voucher a přijďte si domluvit termín osobně! Náš ochotný personál Vám vytvoří rezervaci dle Vašich časových možností.

ONLINE

Využijte náš rezervační systém, na který se dostanete pomocí prokliknu na horní části stránek. Vyberte si zde termín a vyplňte číslo poukazu! Těšíme se na Vaši návštěvu.

TELEFONICKY

Na svém voucheru i zde na stránkách máte uvedený telefon, na který se nám můžete ozvat . Stačí nadiktovat údaje z Vašeho Voucheru a domluvit si termín po telefonu.

Střih mladého muže

Pro mladé muže ve věku 6-14 let. střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, vysušení, styling, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy.

Úprava vousy strojkem, částečně holení

Úprava vousů strojkem či nůžkami, napaření vousů horkým ručníkem, zaholení kontur břitvou či tradiční holení, úprava obočí, opálení chloupků na uších, hydratační péče, zábal obličeje vlažným ručníkem pro zklidnění pokožky, balzám nebo kolínská, na závěr aplikace oleje či balzámu do vousů, poradenství v oblasti úpravy vousů a holení.

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

Střih s mytím a masáží

Střih, vyholování ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, dvě a více mytí vlasů, vysušení + styling, masáž hlavy, na závěr kolínská, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy.

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

Střih s mytím, úprava vousů strojkem

Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, dvě a více mytí vlasů, vysušení + styling, úprava plnovou- su strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, na závěr aplikace kolínské a individuální poradenství v oblasti péče o vlasy a vousy.

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

Střih s mytím, úprava vousů, částečné holení břitvou

Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), dvě a více mytí vlasů, masáž hlavy, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, vysušení, styling, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratač- ního balzámu do vousů, částečné zaholení kontur vousů, ošetření kolínskou či balzámem, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy, vousy a holení.

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

GEORGE’S SERVICE

Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), dvě a více mytí vlasů, masáž hlavy, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, vysušení, styling, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, částečné zaholení kontur vousů, ošetření kolínskou či balzámem, hloubkové vyčištění obličeje, zbavení černých teček. poradenství v oblasti péče o vlasy, vousy a holení.

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

KONTAKT