NÁŠ CENÍK

Vážení zákazníci! V rámci každé služby si Vám dovolíme nabídnout kvalitní espresso a u vybraných služeb se můžete těšit na ochutnání z výběru kvalitních rumů nebo whiskey. 

STŘIH MLADÉHO MUŽE

Pro mladé muže ve věku 6-14 let. Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, vysušení, styling, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy.

25 MINUT / 370,-

šálek espressa

STŘIH NA SUCHO

Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, vysušení + styling, na závěr aplikace kolínské a individuální poradenství v oblasti péče o vlasy.

25 MINUT / 370,-

šálek espressa

STŘIH S MYTÍM

Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, dvě a více mytí vlasů, vysušení + styling. Na závěr aplikace kolínské a individuální poradenství v oblasti péče o vlasy.

30 MINUT / 460,-

šálek espressa

STŘIH S MYTÍM + MASÁŽ

Střih, vyholování ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, dvě a více mytí, vysušení + styling, masáž hlavy, na závěr aplikace kolínské a individuální poradenství v oblasti péče o vlasy.

40 MINUT / 500,-

šálek espressa

STŘIH + ÚPRAVA VOUSŮ STROJKEM

Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, vysušení + styling, na závěr kolínská, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy a vousy.

40 MINUT / 570,-

šálek espressa

STŘIH S MYTÍM + ÚPRAVA VOUSŮ STROJKEM

Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, dvě a více mytí vlasů, vysušení + styling, na závěr kolínská, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy a vousy.

45 MINUT / 680,-

šálek espressa

PRÉMIOVÉ BALÍČKY STŘIHU & HOLENÍ

GEORGE CLASSIC

STŘIH STROJKEM + ÚPRAVA VOUSŮ STROJKEM + ČÁSTEČNÉ HOLENÍ. Střih pouze strojkem, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, styling, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, částečné zaholení kontur vousů, ošetření kolínskou či balzámem, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy a vousy.

60 MINUT / 860,-

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

GEORGE +

STŘIH NA SUCHO + ÚPRAVA VOUSŮ STROJKEM + ČÁSTEČNÉ HOLENÍ. Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, vysušení, styling, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, částečně zaholení kontur vousů, ošetření kolínskou či balzámem, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy, vousy a holení.

60 MINUT / 950,-

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

GEORGE PREMIUM

STŘIH S MYTÍM + ÚPRAVA VOUSŮ STROJKEM + ČÁSTEČNÉ HOLENÍ. Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), dvě a více mytí vlasů, masáž hlavy, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, vysušení, styling, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, částečné zaholení kontur vousů, ošetření kolínskou či balzámem, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy, vousy a holení.

60 MINUT / 1000,-

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

GEORGE’s routine

STŘIH S MYTÍM + ÚPRAVA VOUSŮ STROJKEM + ČÁSTEČNÉ HOLENÍ + PEELING + ČERNÁ MASKA. Střih, vyholení ornamentů břitvou(např. pěšinka) dvě a více mytí vlasů, masáž hlavy, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, vysušení, styling, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, částečné zaholení kontur vousů, ošetření kolínskou či balzámem, hloubkové vyčištění obličeje, zbavení černých teček, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy, vousy a holení.

90 MINUT / 1500,-

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

GEORGE’s routine +

STŘIH S MYTÍM + TRADIČNÍ + PEELING + ČERNÁ MASKA. Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), dvě a více mytí vlasů, masáž hlavy, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, vysušení, styling, napaření vousů horkým ručníkem, tradiční holení břitvou, hydratační péče, na závěr ošetření kolínskou či balzámem, Hloubkové vyčištění obličeje, zbavení černých teček, s peelingem zbavíme obličej odumřelé pokožky. Tu tak projasníte a vyčistíte, navíc otevřete póry, takže skvěle poslouží i před holením, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy, vousy, holení, péče o pleť.

100 MINUT / 1550,-

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

-HOLENÍ-

ÚPRAVA STROJKEM

Úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, opálení chloupků na uších, individuální poradenství v oblasti péče o vousy.

25 MINUT / 265,-

šálek espressa

ÚPRAVA STROJKEM + PEELING

Úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, opálení chloupků na uších, s peelingem zbavíme obličej odumřelé pokožky. Tu tak projasníte a vyčistíte, individuální poradenství v oblasti péče o vousy.

35 MINUT / 480,-

šálek espressa

ČÁSTEČNÉ HOLENÍ + ÚPRAVA STROJKEM

Úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, částečné zaholení kontur vousů, opálení chloupků na uších, na závěr ošetření kolínskou nebo balzámem, individuální poradenství v oblasti péče o vousy a holení.

40 MINUT / 470,-

šálek espressa

TRADIČNÍ HOLENÍ

Napaření vousů horkým ručníkem, tradiční holení břitvou, opálení chloupků na uších, hydratační péče, zábal obličeje vlažným ručníkem pro zklidnění pokožky, na závěr kolínská nebo balzám, individuální poradenství v oblasti holení.

30 MINUT / 540,-

šálek espressa

HOLENÍ HLAVY

Tradiční holení břitvou, hydratační péče, opálení chloupků na uších, na závěr ošetření balzámem na zklidnění pokožky, individuální poradenství v oblasti holení.

30 MINUT / 540,-

šálek espressa

-TÓNOVÁNÍ-

TÓNOVÁNÍ ŠEDIVÝCH VOUSŮ + ÚPRAVA

Tónování vousů pro zakrytí šedin přirozeným způsobem, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, opálení chloupků na uších, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu.

30 MINUT / 565,-

šálek espressa

MELÍROVÁNÍ + TÓNOVÁNÍ VLASŮ

Cena může být pohyblivá, záleží na spotřebě materiálu, doporučujeme objednat přímo u nás.

120 MINUT / 600,-

šálek espressa

TÓNOVÁNÍ VLASŮ + STŘIH

Tónování vlasů barvou určenou pro muže, kteří chtějí zakrýt své šedivé vlasy přirozeným a diskrétním způsobem bez nutnosti radikální změny, střih, mytí, masáž hlavy, zaholení kontur, opálení chloupků na uších, vysušení, styling, na závěr ošetření kolínskou.

45 MINUT / 770,-

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

-PÉČE O PLEŤ-

ČERNÁ MASKA + PEELING

černá maska vyčistí obličej skutečně do hloubky, kam se běžný mycí gel na obličej nedostane. Zbaví Vaši pleť nečistot a nežádoucích černých teček. Nejdříve ošetříme pokožku jemným peelingem z nadrcených jader a zbavíme ji odumřelých částic. Poté naneseme černou masku, kterou necháme pracovat, na závěr aplikujeme hydratační krém, který Vaši pleť vyživí a poskytne potřebnou výživu. Váš obličej bude svěží a nabitý energií. Individuální poradenství v oblasti péče o pleť.

40 MINUT / 575,-

šálek espressa