VOUCHERY

NAŠE DÁRKOVÉ

POUKAZY!

Na vybrané služby si u nás můžete koupit poukázky. Konečně nemusíte řešit dárky pro muže. Vlasy či vousy si stříhá téměř každý a služby u nás jsou zážitek, který si užijí. Na každém voucheru je uvedeno, na jakou službu jej můžete použít. Nebojte se poukázku koupit, i když nevíte, co přesně pořídit. Obdarovaný ji může použít i na další služby ve stejné hodnotě, případně si připlatit za dražší službu a voucher použít jako peněžní poukázku.

Poukázku je možné zaslat i poštou po platbě na účet předem. Napište nám a domluvíme se.

Střih mladého muže

Pro mladé muže ve věku 6-14let. střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, vysušení, styling, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy.

VOUCHER #1 - 25 min, 400,- Kč

Úprava vousy strojkem, částečně holení

Úprava vousů strojkem či nůžkami, napaření vousů horkým ručníkem, zaholení kontur břitvou či tradiční holení, úprava obočí, opálení chloupků na uších, hydratační péče, zábal obličeje vlažným ručníkem pro zklidnění pokožky, balzám nebo kolínská, na závěr aplikace oleje či balzámu do vousů, poradenství v oblasti úpravy vousů a holení.

VOUCHER #2 - 40 min, 500,- Kč

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

Střih s mytím a masáží

Střih, vyholování ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, dvě a více mytí vlasů, vysušení + styling, masáž hlavy, na závěr kolínská, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy.

VOUCHER #3 - 40 min, 550,- Kč

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

Střih s mytím, úprava vousů strojkem

Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, dvě a více mytí vlasů, vysušení + styling, úprava plnovou- su strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, na závěr aplikace kolínské a individuální poradenství v oblasti péče o vlasy a vousy.

VOUCHER #4 - 45m, 750,- Kč

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

Střih s mytím, úprava vousů, částečné holení břitvou

Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), dvě a více mytí vlasů, masáž hlavy, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, vysušení, styling, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratač- ního balzámu do vousů, částečné zaholení kontur vousů, ošetření kolínskou či balzámem, individuální poradenství v oblasti péče o vlasy, vousy a holení.

VOUCHER #5 - 70 min, 1060,- Kč

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

GEORGE’S SERVICE

Střih, vyholení ornamentů břitvou (např. pěšinka), dvě a více mytí vlasů, masáž hlavy, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, vysušení, styling, úprava plnovousu strojkem či nůžkami, aplikace oleje nebo hydratačního balzámu do vousů, částečné zaholení kontur vousů, ošetření kolínskou či balzámem, hloubkové vyčištění obličeje, zbavení černých teček. Poradenství v oblasti péče o vlasy, vousy a holení.

VOUCHER #6 - 90 min, 1540,- Kč

šálek espressa

kvalitní rum nebo whiskey

KONTAKT